Kız kardeşim ve çamaşırları

Kız kardeşim ve çamaşırları, Kız kardeşim ve çamaşırları hikayesi, Kız kardeşim ve çamaşırları filmi, Kız kardeşim ve çamaşırları videosu, Kız kardeşim ve çamaşırları pornosu, Merhaba ben emre 29 yaşındayım. ankarada yaşıyoruz.. Kardeşim 19 yaşında. Kardeşime olan ilgim 3 yıl önce felan başladı. kendisi voleybolcu olduğundan ona ve arkadaşlarına neredeyse hayrandım. Fazlasıyla gelişen ve düzgün vucudu her zaman beni cezbetmiştir.

Evde o daracık voleybol şortlarını giymesi, küçük dik göğüs uçlarının tişörtlerinden sürekli belli olması beni ediyordu. Çok defa çekmecesinden renk renk çamaşıarlarını sikime dolayıp 31 çekmiştim ama doymuyordum.

Üniversiteye hazırlandığı sene hem antreman hem ders koşturmacasını kaldıramadığından uykusuzluk problemi yaşıyordu. O yüzden doktor kontrolünde uyku ilacı alıyordu. Yine öyle bir akşam antremandan gelmiş ve yorgun olduğunu söylemişti. Yatmadan önce ilacını aldı ve 1 saate kalmaz benim odamda kitap okurken uyudu. Üzerinde Pembe, tek parça ve dizlerinin hizasında geceliği vardı. Ama ne zaman bir yandan bir yana dönse açılıyordu. Artık dayanamıyordum. zatne baldırlarına kadar açık olan geceliğini ykarıya doğru yavaş yavaş sıyırdım. üzerinde dar slip vardı. Heyecandan çıldırmak üzereydim. birkaç kere seslendim ama ilacın etkisiyle tepki vermiyordu. Buna güvenrek zaten tek parça olan geceliğini göğüslerinin üzerine kadar sıyırdım. ve üzerinde beyaz slip ve pembe südyeniyle kalmıştı ve bana dönüktü. o zamana kadar içlerine dafalarca boşaldığım çamaşırlar kardeşimin üzerindeydi. ve kardeşim iç çamaşırlarıyla karşımdaydı. ne yapacağımı bilemiyordum ve heyecandan ilk postayı bakarak boşaldım.

Daha sonra cesaretimi toplayıp her zaman hayran kaldığım baldırlarını ve kalçalarını okşamaya başladım. Yumuşacıktı. sonra kalçalarına doğru uzandım. çamaşırının üzerinden sürtünmeye başladım. sikimi baldırlarının arasından sokup çıkartıyor adeta sikiyordum. sonra yan çevirdim ve yine kalçalarına sürtünmeye devam ettim. diğer yandan üçük ve dik göğüslerini südyeninin içinden okşamaya başladım. kardeşiminde iniltileri artmaya başlamıştı cinsel yönden tatmin oluyordu ama ben korku ve heyecandan yine boşaldım ve uyanma ihtimaline karşı geceliğini indirip onun odasına geçtim. Bu onunla ilk sevişmemizdi ve en unutamadığım andı…

Not: çamaşırlar ona ait

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s