İftiraya Uğradım

Aldatan Kadınlardan Biriyim. Her Sabah Bu Köşeyi Okurken Çok Heyecanlanıyorum. Çünkü Neredeyse Hepsinde Kendimden İzler Buluyorum. Dünyanın Bir Köşesinde benim Yaşadığım Sıkıntıları Yşayan Ve Benim Gibi Hissedip, Tepki Gösteren Kadınların Olduğunu Görmek Beni Rahatlatıyor! Evet… Kocamı Aldattım Ama Neden? Bana Göre Aldatmak Değil, O Duruma Neden Düşüldüğüdür. Benim Nedennim ‘Kocamın Ailesi’ Oldu. Onlar Beni Asla Sevmediler, Sürekli ÜStüme Gelerek Adeta Beni Yanlışa Sürüklediler. Ben Bana Yapılan Haksızlıkların İntikamını Almak İsterken Kendimi Daha Büyük Bir Yanlışlığın İçinde Buldum..

Annesinin Lafları

Edirnede Yaşıyorum Adım Gülbin, 26 Yaşındayım. 3 Yıllık Evliyim. Severek Evlendik Kocam Sinan ile… Benden 3 Yaş Büyük Olan Sinan Özünde İyi Niyetli Bir Adamdır Ama Fazlasıyla Kıskançtır. Ben Hiç Kıskanç Olmadığım Gibi Bir Okadarda Rahat KArakterde Bir KAdınım. Genç Kızlık Dönemimde Görüştüğüm Arkadaşlarımla Evlendikten Sonrada Görüşmeye Devam Ettim. Bir Kaç Erkek Arkadaşım Vardı, Asla Onlara Sevgili Gözü İle Bakmadım. Sıcakkanlıyımdır. Sinanda Benim Tam Tersime Soğuk Kanlı Bir Adamdır. Evlendikten Sonra tek Sorunumuz Benim Erkek Arkadaşlarımla Görüşmem Oldu. Hepsi Evli Yada Nişanlı, Sevgilisi Olan Adamlardı Ama Sinan Hep Onları Kıskandı. İlk Zamanlar Ufak Kıskançlık Cümleleri Kurarken, Zaman İçerisinde Büyük Sorunlar Çıkmaya Başladı.Sinan Sürekli Dışarıda Olmama Tepki Gösteriyordu. Anneside Üzerine Tuz, Biber Oluyordu. Kayınvalidem Beni Sürekli Takip Ediyor, Sorguluyor, Yaptığım Herşeyden Haberdar Olmak İstiyordu.

Evimden Kovdum!

Daha 1 Yıllık Evliydim ki Kayınvalidem Bana İmalı Dümleler Kurmaya Başladı. Kocamı Aldattığımı İma Ediyordu. O, Ne Zman Bize Gelse Evde Mutlaka KAvga Çıkıyordu. Ya Ben KAyınvalideme Cevap Veriyordum Tartışıyorduk. Yada Suratımı Astığım İçin Sinan Beni Acımasızca Dövüyordu. Sinan Annesinin Düşüncelerinden Çok Etkileniyor, Beni Her Seferinde Dövmekten ÇEkinmiyordu. Sırf Sıcak Kanlıyım Ve Arkadaşlarım Arasında Erkeklerde Var Diye Kötü Kadın İlan Edilmiştim. Eltilerim Bize Oturmaya Geldiği Bir Akşam, Eltimin 10 Yaşındaki Oğlu Bana “Yenge Sen Kötü Bir Kadınmışsın,Adamlarla Geziyormuşsun! Doğru mu?” Diye Sordu.
İşte O Dakika Sinirlerime Hakim Olamadım. Sinir Krizi Geçirdim. Salona Çıkıp Avazım Çıktığı Kadar Bağırdım. Eltim İle KAyınpederimi Evden Kovdum, Annelerine Akıllı Olmasını Söylemelerini İstedim. Ertesi Sabahta Çantama Aldığım Bıçakla Birlikte Kayınvalidemin Kapısına Gittim. Niyetimi Bozmuştum. Namusuma Dil Uzatan O KAdını Öldürmeyi Düşünüyordum. Fakat Yapamadım… Bana Göre Değildi Bir İnsana Zarar Vermek… Sadece Sözlü Kavga Ettik, Sonra Ben yine Eve Döndüm. Daha 1 Yıllık Gelin Olmama Rağmen Bebeğimiz Olmadığı İçinde Baskı Yapıyorlar, Laf Söylüyorlardı. Anlayacağınız Çekilmez KAhırdı… Sorun Azalacağı Yerde,Her Geçen Gün Katlanarak Büyüdü. Zaman İçerisinde Konu Komşunun Ve akrabaların Bana Bakışları Değişti. Eski Arkadaşlarımın Hepsi İle Görüşmeyi Kestim. Buna Mecbur Bırakıldım. Yaşantımı Yeniden Şekillendirdim. Yaşadıklarımı Az Çok Tahmin Eden Ve Benim Gibi Sıcak Kanlı Bir KAdın Olan Komşum Seçil Bana Kucak Açtı. Hegrgün Onun Yanına Gidip Gelmeye Başladım. Kimi Zaman O Bana Geliyordu, Kimi Zamanda Ben Ona Gidiyordum. Çay KAhve İçerken, Birbirimize Kocalarımızdan Bahsediyor, Ailelerinden Yana Dert Yanıyorduk. Bu Dedikodu Dolu Geliş Gidşler Sırasında Seçilin Erkek KArdeşi Mümtaz İle Tanıştım. Yeğenlerini Sevmek İçin Zmaan Zaman Ablasına Geliyordu. Beni Gördükten Sonra Daha Sık Gelip Gitmeye Başladı. Ben Seçil’le Dertleşirken Yaşadıklarımı Duymuş, Öğrenmiş. Telefon Numaramı Ablasının Telefonundan Gizlice Almış, Beni Aradığında Çok Şaşırdım. benden Hoşlandığını, Dertlerimi Bildiğini Ve mümkünse Paylaşmak İstediğini Söyledi. Benden Olumlu Tepki Alınca, Neredeyse Hergün Arar Oldu. Telefonla Konuşmaya Başladık, Birbirimizi Tanıdık. Birkaç Ay Sonrada Buluştuk.

Başka Çarem Yoktu>/b>

Başka ÇArem Olmadığı İçin Onu Gizlice Evime Aldım. İlgi Ve Sevgiye Açtım,Kendimi Onun Kollarına Bıraktım, Adeta Sinan Ve Annesinden İntikam Alıyordum. Mümtaz İle Zevkim Uç Noktalarına Çıktım. Bir Kadın Olarak Y.
sohbet

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s